دریافت#پرسشنامه امیدواری اشنایدر و همکاران (1991)#

پرسشنامه امیدواری اشنایدر و همکاران 1991,پرسشنامه,امیدواری اشنایدر و همکارانپرسشنامه امیدواری اشنایدر و همکاران (1991)#40227753#cgt
هم اکنون فایل با موضوع پرسشنامه امیدواری اشنایدر و همکاران (1991) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پرسشنـامه امیــدواری اشنـایدر و همکاران (1991)

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

پرسشنـامه امیــدواری؛ که توسط اشنـایدر و همکاران (1991) برای سنجـش امیـدواری سـاختـه شـد، دارای 12 عبارت است و به صورت خودسنجی اجرا می‌شود. از این عبارات، 4 عبارت برای سنجش تفکر عاملی، 4 عبارت برای سنجش تفکر راهبردی، 4 عبارت انحرافی است. بنابراین این پرسشنـامه دو زیر مقیاس عامل و راهبرد را اندازه گیری می کند. متوسط ضریب روایی وپایایی این ابزار برابر 91%گزارش شده است. همسانی درونی کل آزمون 74/0 تا 84% است و پایایی آزمون ـ بازآزمون 80/0 ودر دوره های بیشتر از 8 تا 10 هفته، از این میزان نیز بالاتر است (اشنایدر و لوپز، 2007). به علاوه داده های زیادی در مورد اعتبار همزمان پرسشنامه امید و مواردی که میتواند پیش بینی کند، وجود دارد. برای مثال، این پرسشنامه با پرسشنامه های خوش بینی، انتظار دستیابی به هدف، و عزّت نفس همبستگی 50/0 تا60/0 دارد ( اشنایدر، 2002).


مطالب دیگر:
📃آموزش الفبای فارسی و انگلیسی به خردسالان📃کتاب (نوشتن طرح بازاریابی در بیمه های عمر)📃کتاب حسابداری مقدماتی📃کتاب اموزش ساخت انیمیشن📃کتاب ارزش بیمه در جامعه📃کتاب بررسی اثر بخشی روش های فروش بیمه عمر📃دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های اموزشی سازمان فنی و حرفه ای ویژه(استان البرز)📃نمونه سوالات استخدامی رشته مدیریت_بازاریابی با پاسخنامه تشریحی📃کتاب اصول و قوانین بیمه📃کتاب تکنیک های عملی کردن دانسته ها📃کتاب مدیریت استراتژیک تالیف فرد.ار.دیوید📃نمونه سوالات مصاحبه های حضوری و گزینش استخدامی با پاسخنامه📃کتاب اموزش سریع و راحت اکسل (Excel)📃کتاب اموزش سریع اتوکد(Autocad) برای ترسیم دو بعدی و سه بعدی قطعات صنعتی📃کتاب بازاریابی و مدیریت بازار📃کتاب مقایسه تطبیقی کانال های توزیع بیمه های زندگی با نگاهی بر تجربیات جهانی واولویت بندی انها در بازار ایران📃نمونه سوالات اصول و کلیات بیمه با پاسخنامه📃کتاب اصول بازاریابی جلد اول (فصل های 1 تا 11)📃بررسی رابطه بین مدیریت ارتباط با مشتری و عملکرد سازمانی در شعبات بانک ملی استان سمنان📃وسایل اندازه گیری دقیق همراه با آموزش و نحوه استفاده📃کتاب اموزش word📃تست های قرابت معنایی ادبیات برای کنکور📃مبانی نظری وپیشینه حساسیت زدایی از طریق حرکات چشم و پردازش مجدد (درمان با روش EMDR)📃مبانی نظری وپیشینه با موضوع شادکامی (فصل دوم تحقیق)📃مبانی نظری و پیشینه با موضوع صمیمیت زناشویی (فصل دوم تحقیق)